• Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jurkowie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

Witamy na stronach Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jurkowie!

Wizja Szkoły:

Nasza Szkoła to drugi dom, w którym współpracując z Rodzicami, dbamy o wszechstronny rozwój każdego ucznia, kształtowanie postaw do wartości chrześcijańskich wskazanych przez Patrona Szkoły Jana Pawła II i patriotyzmu oraz zapobiegania zachowaniom problemowym, uwrażliwianie na dobro, miłość i piękno.

Misja Szkoły:

"W wychowaniu chodzi głównie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem – po to, ażeby bardziej był, a nie tylko miał – ażeby poprzez wszystko, co ma, co posiada, umiał bardziej i pełniej być człowiekiem – to znaczy, ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugimi, ale także i dla drugich"

Jan Paweł II, Homilia, Poznań, 03.06.1997 r.

• Wyróżnienia w konkursie Kangur Matematyczny

Konkurs Kangur Matematyczny jest konkursem międzynarodowym. W tym roku była już XXXI edycja. Liczna grupa uczniów naszej szkoły wzięła w nim udział. Wyróżnienia otrzymało dwoje uczniów w różnych kategoriach:

Miłosz Radźko kl.3 kategoria Maluch

Grzegorz Kołodziej kl.7 kategoria Kadet

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Maria Szmit

• Wyróżnienie w konkursie "Superbohaterowie tuż obok" organizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Brzesku otrzymała Paulina Mulka. Serdecznie gratulujemy.

Maria Szmit

• Wielki sukces naszej uczennicy w pierwszej edycji Diecezjalnego Konkursu dla uczniów Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły - Milena Kupiec (kl. VII), zajęła pierwsze miejsce w pierwszej edycji Diecezjalnego Konkursu dla uczniów Rodziny Szkół im. Jana Pawła II, pod hasłem „Jan Paweł II – orędownik pokoju”. Milena wzięła udział w części muzycznej. Z własnym akompaniamentem wykonała piosenkę: „Nie zastąpi Ciebie nikt”.
    Wręczenie nagród miało miejsce w Zabawie 17 maja 2022 r. Laureaci otrzymali nagrody z rąk Księdza Biskupa Stanisława Salaterskiego oraz Burmistrza Radłowa Pana Zbigniewa Mączki. Serdecznie gratulujemy tego pięknego zwycięstwa oraz życzymy dalszych sukcesów.

• Konkurs „Kazimierz Wielki i jego czasy”

Konkurs na temat Kazimierza Wielkiego ma w naszym regionie długoletnią tradycję. W tym roku odbyła się jego X edycja. Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczą w kolejnych spotkaniach. Naszą szkołę reprezentowała Zofia Nieć z klasy szóstej oraz Zuzanna Szmit z klasy czwartej. Obie uczennice znalazły się wśród zwycięzców. Zosia zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej, a Zuzia trzecie.
    Serdeczne gratulacje dla naszej reprezentacji !

Opracowała: Beata Migas

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Poniedziałek 04.07.2022

Przypomnienie !!!

W szkole obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych przez uczniów - na lekcjach i na przerwach.
W razie potrzeby uczniowie mogą skorzystać z telefonu w sekretariacie.

• Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jurkowie
    Jurków 150, 32-860 Czchów