Odwiedziny

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Uczniowie SKC z Jurkowa i Tworkowej odwiedzili chorych w Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym  W Czchowie . Zawieźli tam Radość, życzenia Zdrowia i wielu łask od Dzieciątka Jezus. Dla pokrzepienia ciała rozdali paczuszki ze słodyczami i sokiem  oraz  świąteczne dekoracje do każdej Sali z chorymi.  Paniom pielęgniarkom zostawiliśmy zebrane wcześniej kosmetyki,  które są wykorzystywane dla utrzymania higieny chorych. Sprawiliśmy choć niewielką radość i wzruszenie chorym , którzy spędzają w łóżkach nieraz długie lata.Nie zapomnieliśmy również o chorych na terenie Jurkowa . Uczniowie ze SKC i nie tylko odwiedzali osoby chore zanosząc im życzenia oraz drobny słodki upominek z okazji świąt.

Opiekunki SKC :Alina Kornaś
Małgorzata Odrobina