„ŻYWY POMNIK JANA PAWŁA II „

12 i 19 października młodzież z klas V,VI,VII i VIII należąca do SKC kwestowała w sklepach Wramex i Galerii Rabek, a także w naszej szkole . Przez dwie soboty uczniowie zbierali do puszek pieniądze poświęcając swój wolny czas dla dobra innych . Zebraliśmy kwotę 1769,47 gr.  Fundacja „DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA” pomaga finansowo zdolnej młodzieży z wiejskich , ubogich rodzin. Dzięki fundacji młodzi ludzie mogą podjąć i kontynuować naukę na wyższych uczelniach , a my darczyńcy i wolontariusze swoim gestem budujemy dobro, które można nazwać „Żywym pomnikiem Jana Pawła II” –  Patrona  Naszej Szkoły. Wszystkim darczyńcom dziękujemy za wsparcie .

Opiekunki SKC : A. Kornaś, M. Odrobina