W ŚWIĘTA NIKT NIE MOŻE BYĆ SAM…

W ostatnim tygodniu nauki szkolnej w grudniu SKC przygotowało paczuszki dla osób chorych z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Czchowie w liczbie 58. W paczkach umieściliśmy środki czystości potrzebne do pielęgnacji chorych takie jak mydła w płynie , chusteczki nawilżone ,szampon , gąbkę oraz słodycze i pierniczki . Środki uzyskaliśmy ze zbiórki, która trwa w naszej szkole od września .

W kolejnych dniach odwiedziliśmy chorych na terenie Jurkowa i złożyliśmy im życzenia wraz z drobnymi upominkami ze słodyczy i pierników . Spotkaliśmy się z wdzięcznością i wzruszeniem .

Niestety nie udało nam się dokończyć i przedstawić Jasełek Bożonarodzeniowych  ze względu na pandemię  Covid -19 ,która przerwała nasze przygotowania . Sądzę, że w przyszłym roku będzie lepiej.

Wszystkim darczyńcom oraz członkom SKC serdecznie dziękujemy za pracę i poświęcenie swojego czasu oraz funduszy.

Kolejny raz sprawdza się maksyma „Więcej jest radości z dawania niż brania”. Chciejmy o tym czasem pamiętać.

Opiekunowie SKC:  Piotr Horak

M. Odrobina