Echa wojny i Święta Wielkanocne … oraz Chorzy

Z okazji świąt wielkanocnych SKC przygotowało skromne upominki w liczbie 50 paczuszek  dla osób chorych przebywających w ZOL – Czchów . Mimo obowiązku pomocy uchodźcom z Ukrainy nie możemy zapomnieć o naszych chorych, dlatego w  dniu 8 kwietnia zawieźliśmy skromne prezenty złożone głównie ze słodyczy i babeczek świątecznych  wraz z Życzeniami dla podopiecznych ZOL w Czchowie . Sprawiliśmy radość szczególnie tym, że pamiętaliśmy o szpitalu w tym trudnym czasie co podkreśliła pielęgniarka .

W Wielkim Tygodniu młodzież ze SKC i nie tylko ochoczo rozdała ponad dwadzieścia  paczek  wraz z życzeniami  wielkanocnymi  dla chorych na terenie Jurkowa . Jest to dla tych ludzi maleńki promyczek radości  za który serdecznie  dziękują . Nadmienię, że są to osoby które nie ruszają się ze swojego domu z powodu choroby . Zwracamy tą działalnością uwagę młodzieży,  aby dostrzegali nie tylko bogatych, pięknych i popularnych w mediach , ale widzieli też choćby sąsiadów których niektórzy z uczniów ledwo znają .

Za każdą pomoc w pakowaniu roznoszeniu i rozwożeniu paczek składam serdeczne podziękowania w imieniu SKC .

Opiekunowie :P. Horak

M. Odrobina