Zbliżają się... Święta Bożego Narodzenia !

W niedzielę 11 grudnia odbyły się „Współczesne Jasełka”. Współczesne, bo opowiadające co może się stać, gdy zabraknie Miłości do drugiego Człowieka zarówno maleńkiego jak i tego starszego. Miłość Boża promieniejąca od Dzieciątka Jezus może wszystko naprawić to, co nieopatrznie zagubił człowiek. Myślę ze to przesłanie pozostało w pamięci uczestników przedstawienia.

Wraz z możliwością obejrzenia jasełek przygotowanych przez uczniów klas I, IIa, IIb, V i VI i ich wychowawców  można było zaopatrzyć się: w stroiki, ozdoby i pierniki świąteczne przygotowane przez uczniów, opiekunów i sympatyków Szkolnego Koła Caritas. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony dla chorych z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego oraz na cele charytatywne . Wszystkim obecnym na spotkaniu bardzo dziękujemy!
Opiekunka SKC: Małgorzata Odrobina

Galeria tutaj.