Kolejna edycja #SuperKoderów Fundacji ORANGE nasza!

Nasza Szkoła została zakwalifikowana do kolejnej edycji #SuperKoderów Fundacji ORANGE. Tym razem są to "3Wymiary matematyki". W tej ścieżce chcemy pokazać SuperKoderkom i SuperKoderom użytkowy i wszechstronny charakter matematyki. Zaprezentujemy, jak można wykorzystać umiejętności nabyte na lekcjach matematyki do projektowania obiektów trójwymiarowych. Przejdziemy drogę od prototypu do fazy testów, kończąc na gotowym produkcie stworzonym z wykorzystaniem drukarki 3d.

Szkoła otrzymuje dofinansowanie w wysokości 2500 zł na zakup drukarki 3D i materiałów do druku. W obecnej edycji były różne formy prezentacji dotychczasowych osiągnięć szkoły w dziedzinie programowania. Jedną z nich był klip video o czasie nie dłuższym jak 40 sekund. Oto i on!Koderzy_z_PSP_w_Jurkowie_SD.mp4