Jasełka i Kiermasz bożonarodzeniowy w naszej szkole

W niedzielę   poprzedzającą Święta Bożego Narodzenia tj. 17 grudnia  zorganizowaliśmy w szkole Jasełka połączone z Kiermaszem . Część artystyczną przygotowały panie polonistki pani Beata Rabiasz – Górska i pani Marzena Nowak .Młodzież i dzieci znakomicie przedstawiły głębię wynikającą z świąt Bożego Narodzenia tak, aby nie były tylko kolejnymi świętami , ale zawierały przesłanie, którym jest miłość bliźniego każdego bez wyjątku . Miłość wynika z obdarowywania innych co powraca jeszcze większą miłością i wynikającą z niej radością .
         Po jasełkach, które obejrzało rekordowo dużo osób można było na Kiermaszu zakupić stroiki świąteczne, ciastka , ciasta i wszelkie ozdoby  uświetniające przeżycie świąt.
        W imieniu swoim, pani katechetki pragnę serdecznie  podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia począwszy od Pani Dyrektor poprzez Nauczycieli panie z Administracji , Pracownikom Obsługi , Rodzicom i Dzieciom  ze SKC i nie tylko . Uzyskany dochód jest  przeznaczony na cele charytatywne.

Opiekunki SKC: Małgorzata Odrobina
Bernadeta Kalicka -Rabiasz