• Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II w naszej szkole
    Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje Działanie 10.1
    Rozwój Kształcenia Ogólnego Poddziałanie 10.1.6
    Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

20.06.2023 14:08 | więcej »
  • Program "Pajacyk"
    Pajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna od 1998 roku pomaga dzieciom i młodzieży w Polsce. Pajacyk finansuje posiłki i działania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego.  „Pajacyk” I – jest skierowany do szkół i organizacji prowadzących świetlice. Dofinansowanie przyznawane jest na cały rok szkolny. To już kolejny rok naszej współpracy z PAH. Dzięki temu 30 uczniów naszej szkoły korzysta z dofinansowania posiłku.
    06.09.2022 20:58 | więcej »
  • Kolejna edycja #SuperKoderów Fundacji ORANGE nasza!
    Nasza Szkoła została zakwalifikowana do kolejnej edycji #SuperKoderów Fundacji ORANGE. Tym razem po raz drugi są to "3Wymiary matematyki". W tej ścieżce chcemy pokazać SuperKoderkom i SuperKoderom użytkowy i wszechstronny charakter matematyki. Zaprezentujemy, jak można wykorzystać umiejętności nabyte na lekcjach matematyki i techniki do projektowania obiektów trójwymiarowych. Przejdziemy drogę od prototypu do fazy testów, kończąc na gotowym produkcie stworzonym z wykorzystaniem drukarki 3d.
    31.08.2022 23:24 | więcej »
  • Nasza szkoła bierze udział w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego - IV edycja.
    Już teraz wszyscy zainteresowani mogą uczestniczyć w BEZPŁATNYCH zajęcia z informatyki w postaci koła informatycznego, podczas których będą uczyć się myślenia algorytmicznego, programowania oraz robotyki.
    31.08.2022 23:07 | więcej »