Chorzy potrzebują odwiedzin

Naszą pamięć  o chorych wyraziliśmy słodkimi upominkami już w dniu 6 grudnia .
Z okazji wspomnienia  św. Mikołaja przekazaliśmy życzenia i słodycze dla uczniów nauczycieli i pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Złotej.

Kolejno odwiedziliśmy chorych na terenie naszej miejscowości Jurków  i złożyliśmy im świąteczne i noworoczne  życzenia przekazując skromne paczuszki ze słodyczami.
      W dniu 19 grudnia udaliśmy się do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Czchowie . Tam odwiedziliśmy 56 chorych,  gdzie  złożyliśmy świąteczne życzenia  i podarowaliśmy pacjentom szpitala paczki ze słodyczami oraz środkami higieny szczególnie dla osób karmionych sztucznie .
       Wszędzie spotkaliśmy się z życzliwością , wdzięcznością i  wzruszeniem   obdarowanych . Uczniowie chętnie zanosili paczki z życzeniami,  nikt nie wymawiał się . Sądzę, że w ten sposób uczniowie docenią wartość każdego człowieka również chorego i starszego  no i nauczą się składać życzenia.
Wszystkim wolontariuszom oraz uczniom  nie należącym do SKC składamy  podziękowania.

Opiekunki SKC:  Bernadeta Kalicka –Rabiasz
M. Odrobina