Odwiedziny u chorych

Co roku odwiedzamy chorych w Gminnym Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Czchowie oraz chorych zamkniętych w domach na terenie Jurkowa. W ostatnim tygodniu przed świętami uczniowie ze SKC i nie tylko zaangażowali się w przygotowanie prezentów dla chorych. Przygotowaliśmy paczki dla ZOL-u zawierające głównie środki czystości potrzebne pielęgniarkom w utrzymaniu higieny oraz słodycze. Dla ZOL-u było to 50 paczek, a dla chorych na terenie naszej miejscowości 20 paczuszek . Chorzy z Jurkowa otrzymali słodycze i kartki  z życzeniami.
             Kolejno przez kilka dni  uczniowie ze SKC oraz  dzieci chętne często mieszkające w sąsiedztwie osób chorych zaniosły  paczki ze słodyczami i życzeniami. Nikt poproszony o zaniesienie paczki nie wzbraniał się przed wolontariatem i poświęceniem chwili czasu na odwiedziny.
Dziękuje bardzo wszystkim Wolontariuszom, którzy pakowali, przewozili  i rozdawali paczki  zarówno w szpitalu jak i na terenie Jurkowa. Spotkaliśmy się z wdzięcznością podziękowaniami i radością  ze strony obdarowanych.

Opiekunowie SKC; M. Odrobina
P.Horak