Nawigacja

Nasze osiągnięcia i sukcesy

• Wysoki wynik
    Andrzej Nieć - uczeń klasy 6 naszej szkoły zajął 1 miejsce indywidualnie w powiecie w tenisie stołowym w ramach powiatowych igrzysk dzieci szkół podstawowych. Andrzej - ngratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

08.02.2018 14:33 | więcej »
  • Osiągnięcia sportowe wychowanków
    Turniej Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku to najbardziej znane rozgrywki w piłce nożnej na trawie.To zawody o największym zasięgu w kraju.To już jego XX edycja i zarazem ostatnia w takiej formule.Jest on organizowany dla młodszych uczniów szkół podstawowych,szkółek piłkarskich,klubów sportowych w całym kraju.W naszej gminie eliminacje odbyły się na boisku szkolnym w Tworkowej a w zawodach powiatowych w Mokrzyskach reprezentowała nas połączona ekipa szkół z Tworkowej i Jurkowa w rocznikach 2008-2009 oraz 2010-2011.
    Rywalizacja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci rozpoczęliśmy w tym roku na hali w Czchowie od zawodów w Halowej Piłce nożnej.Najlepszą w młodszej kategorii okazała się drużyna chłopców ze Złotej a w starszej chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Jurkowie.Te drużyny reprezentowały nas w zawodach powiatowych w Czchowie i SP nr 3 w Brzesku.Niestety w tym roku nie powtórzyliśmy sukcesu z tamtego roku gdzie drużyna z Jurkowa wygrała etap powiatowy a w Tarnowie zajęła miejsce drugie w zawodach rejonowych.
    Duży sukces osiągnął uczeń SP w Jurkowie 9-letni Błażej Rożkowicz,który od kilku lat z powodzeniem ściga się na torach kartingowych w całym kraju. Zajął on w Kartingowych Mistrzostwach Małopolski świetne drugie miejsce przegrywając z pierwszym zawodnikiem zaledwie o 0,02 sekundy!! Galeria zdjęć
    11.02.2020 17:44 | więcej »