Nawigacja

Informacja prawna

  • Dzień otwarty dla Przedszkolaków.

    W dniu 27 marca gościliśmy w murach naszej szkoły sześciolatki z Naszego Przedszkola z Panią Wychowawczynią Zuzanną Kornaś.

    Przedszkolaków przywitała Pani Dyrektor, która oprowadziła ich po szkole. Przyszli pierwszoklasiści wzięli udział w zajęciach wesołej matematyki, zajęciach plastycznych i komputerowych. Rozwiązywali rebusy, oglądali filmy, śpiewali piosenki, malowali i układali puzzle. Nie lada atrakcją okazało się wspólne malowanie wiosennych puzzli. Podczas tej aktywności przyszli pierwszoklasiści wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Mali goście mieli okazję zobaczyć jak wygląda lekcja w szkole. Odwiedzili również pracownię komputerową, gdzie dużą ciekawość wywołały nowoczesne pomoce dydaktyczne. Czas umilały zabawy ze śpiewem, które wywołały u dzieci radość i zadowolenie. Dzieci uczestniczyły również w zajęciach edukacyjnych przygotowanych przez Mobilne Planetarium Orbitek. Spotkanie upłynęło w miłej, radosnej atmosferze. Na zakończenie wycieczki po szkole przedszkolaki zostali ugoszczone słodkim poczęstunkiem, natomiast nauczycielki kl. I-III otrzymały piękne kwiaty wykonane techniką origami. Przyszłym uczniom,dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas.

    Mamy nadzieję, że z wszystkimi sześciolatkami spotkamy się 1 września 2023 roku.

    I. Gagatek-Średniawa

  • eko-MAŁOPOLSKA dla klimatu

    eko-MAŁOPOLSKA dla klimatu

    W ramach działań ekologicznych uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prelekcji na temat Oszczędzania energii. Spotkanie prowadziła p. Małgorzatka Bartkiewicz, z wydziału Ochrony środowiska Starostwa Powiatowego - Patrycja Zaleśny. Zwróćono uwagę na slad weglowy, który pozostawia każdy wyprodukowany przedmiot. ilość żużytej energii przez poszczególne urządzenia oraz na właściwe nawyki związane z oszczędzaniem energii. Oszczędzanie energii jest korzystne dla środowiska i konieczne. 

    Według Międzynarodowego Instytutu Energii - oświetlenie konsumuje aż 19% energii elektrycznej, żywotność żarówki tradycyjnej to około 1000 godzin a LED 50000, żarówka Led zużywa 6-8W, a zwykła 60W. Oszczędne oświetlenie umożliwia średnią oszczędność energii na poziomie 40% w skali światowej, co przekłąda się na 630 miliardó ton rocznie CO2

    1. wykorzystuj światło dzienne.

    2. wytłaczaju światło w pomieszczeniach, w ktorych nie przebywasz.

    3. wybieraj jasne, przejrzyste klosze oraz firanki - ciemne pochłaniają dużo światła.

    4. oświetlaj pomieszczenia żarówkami LED - dają więcej światła przy znacznie mniejszym zużyciu energii.

    5. zakupuj trwałe i energooszczędne sprzęty.

    6. przedłużaj żywotność swoich sprzetów.

  • Niedzielny kiermasz dla Wojtusia - Podziękowania!

    Niedzielny kiermasz dla Wojtusia - Podziękowania!

    Wielkość serca, dobroć ludzkiej natury znowu w Jurkowie nie zna granic!
    Niedzielny kiermasz dla Wojtusia przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania.
    Zaangażowanie rodziców, nauczycieli, dyrekcji, parafii a przede wszystkim lokalnego społeczeństwa dało wyraz najwyższej ofiarności. 
    Nasz patron  mówił: „Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością. ” wierni jego słowom staram się podejmować kolejne działania dla dobra innych. 

    Składamy serdecznie podziękowania dla Wszystkich ofiarodawców. 

    DOBRO POWRACA! DZIĘKUJEMY :)

  • ORBITEK - Mobilne Planetarium w naszej szkole!

    ORBITEK - Mobilne Planetarium w naszej szkole!

    W poniedziałek 27 marca br. uczniowie naszej szkoły oraz przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Jurkowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych przygotowanych przez Mobilne Planetarium ORBITEK - Planetarium Orbitek - Facebook​​​​​​​​​​​​​​

    Przedszkolaki i uczniowie mieli okazję poznać budowę Układu Słonecznego, Słońca i Planet. Młodsi - przedszkolaki odbyli wirtualny lot do poszczególnych Planet. 
    Seans dla klas młodszych był pełny emocji i zabawy. Uczniowie klaskali  żeby rakieta wystartowała, wspólnie odliczali itp. Zwiedzając Układ Słoneczny poznali nasze Planety z bliska. Dowiedzieli się ile ich jest, jakie mają cechy charakterystyczne. Zaobserwowali, że Księżyc krąży dookoła naszej Ziemi, a wszystkie Planety dookoła Słońca.
    Poznali Znaki Zodiaku i zaobserwowali wszystkie Gwiazdozbiory nieba północnego - a wszystko to w formie dobrej zabawy.

     

    Dla klas IV-V był "Kosmiczny Zegar" - wszystko wokół się kręci i obraca - Ziemia dookoła własnej osi, Księżyce dokoła Planet a Planety dookoła Słońca... Kosmiczny Zegar tyka od miliardów lat. Wszystko jest od siebie zależne... Ponadto zwiedzili Planety Układu Słonecznego. Razem z Neilem Armstrongiem wylądowali na Księżycu i dowidzieli się co nieco o misji Apollo 11. Poznali pojęcie Widnokrąg, rozpoznawali kierunki Świata i nauczyli się odnaleźć Północ "N" za pomocą gwiazdy Polarnej. 

    Tematem dla klas VI-VIII było "Miejsce Ziemi w Kosmosie - i co z tego wynika". Starsi uczniowie poznali następujące zagadnienia:
    - Powstanie Układu Słonecznego i jego Planet, odwiedzili je w kolejności od Słońca,
    - Teoria Geocentryczna i Heliocentryczna,
    - Ruch Wirowy Ziemi i jego następstwa,
    - Ruch Obiegowy Ziemi i następstwa, w tym bardzo rozbudowane wytłumaczenie powstawania pór roku, łącznie z nachyleniem Ziemi pod kątem i energią jaką Słońce przekazuje w danym okresie.
    - Górowanie Słońca w różnych porach roku,
    - Gwiazdozbiory nieba północnego. Nauczyli sie odnajdywać na nocnym niebie Wielką i Małą Niedźwiedzicę, Gwiazdę Polarną i dowiedzieli się "do czego nam służy", oraz wiele innych ciekawostek o gwiazdozbiorach w różnych porach roku.

     Cała Galeria tutaj.

    Opracował: Antoni Orszulak

  • I miejsce i awans dziewcząt w piłce siatkowej

    I miejsce i awans dziewcząt w piłce siatkowej

    23 marca odbyły się Gminne zawody w piłkę siatkową klas VII i VIII. Nasze dziewczęta w składzie: Aleksandra Witkowska, Magdalena Biernat, Wiktoria Szpak, Marlena Szpila, Milena Kupiec, Amelia Orzeł, Julia Kulik, Klaudia Brzęk zdobyły I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych, które odbędą się już za tydzień na hali sportowej w Czchowie. Naszym zawodniczką gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

    Opracowała: Angelika Rosiek

  • Uczniowie klas młodszych w poszukiwaniu wiosennych, pozytywnych emocji.

      Dnia 22 marca 2023 r., w drugi dzień wiosny uczniowie klas 1-3 wyruszyli do Tarnowa nie w poszukiwaniu Wiosny, bo jej oznaki znaleźliśmy tu, w naszej miejscowości.  Lecz był to wyjazd w poszukiwaniu ciekawych wrażeń, radości i wiosennego zadowolenia. Tych doznań miał nam dostarczyć film animowany pt. „Szczęście Mikołajka” oraz pobyt na placu trampolin.

      Od samego rana towarzyszyła nam słoneczna, wiosenna pogoda. Po odbyciu dwóch lekcji w szkole, w dobrych nastrojach autobusem wyruszyliśmy w trasę do Tarnowa. Pierwszym punktem wycieczki było Multikino w Galerii Tarnovia. Aby się tam dostać musieliśmy pokonać korytarze galerii i wyjechać schodami ruchomymi na piętro. Dla niektórych dzieci, zwłaszcza uczniów klasy 1 była to pierwsza taka przejażdżka ruchomymi schodami i co niektórym towarzyszył mały stres. Po zaopatrzeniu się w pudełeczka popcornu i picie udaliśmy się do sali kinowej na projekcję filmu „Szczęście Mikołajka”. Film ten to intrygujące połączenie animacji i filmu biograficznego. A najnowsza seria z cyklu opowieści o przygodach Mikołajka autorstwa R. Gościnnego i J.J Sempego sprawiła, że my widzowie zostaliśmy dosłownie wciągnięci do środka kolorowego świata małego bohatera. Animacja przedstawia fantastyczną historię o spotkaniu Mikołajka ze swoimi twórcami. Rysownik i pisarz opowiadają chłopcu oraz widzom o swoim własnym dzieciństwie i łączącej ich przez całe życie przyjaźni, a także dowiadujemy się jak doszło do powstania Mikołajka.

      Po filmie autobusem przejechaliśmy Tarnów, by znaleźć się na parkingu przy FlyParku. Pod drzwiami parku z niecierpliwością, a zarazem ciekawością oczekiwaliśmy na wejście. Po odpowiednim przygotowaniu się zeszliśmy na spotkanie organizacyjne z pracownikiem parku trampolin, który zapoznał nas z zasadami panującymi podczas zabaw. Następnie po krótkiej rozgrzewce naszych ciał rozpoczęły się szaleństwa na trampolinach i różnego rodzaju urządzeniach sprawdzających naszą sprawność fizyczną. Niestety jak to czas, szybko płynął i po dwóch godzinach wspólnych zabaw, frajdy i szaleństwa z przykrością musieliśmy wracać do Jurkowa. Zmęczeni, ale radośni, zadowoleni, pełni wrażeń, bezpiecznie wróciliśmy do szkoły, gdzie czekali na nas rodzice.

    Zapewne ten dzień pozostanie w naszej pamięci na długo.

     

     

                                                                                                                  organizator wyjazdu Alicja Mordarska

     

  • Akcja charytatywna na rzecz chorego Wojtusia

    Akcja charytatywna na rzecz chorego Wojtusia

    Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Jurkowie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Jurkowa do udziału w kiermaszu ciast i zbiórki pieniężnej na rzecz chorego Wojtusia Kiełbasy. Akcja odbędzie się 26 marca 2023 r. po każdej Mszy Świętej przy  Kościele Parafialnym w Jurkowie.

    Serdecznie zapraszamy

  • Rekrutacja na rok szkolny 2023/24
    03.03.2023 Zasady rekrutacji do klasy pierwszej PSP w Jurkowie na rok szkolny 2023/24 i podstawa prawna.
  • ,, POETKA WISŁAWA SZYMBORSKA PATRONKĄ ROKU 2023"

    ,, POETKA WISŁAWA SZYMBORSKA PATRONKĄ ROKU 2023"

    ,, POETKA WISŁAWA SZYMBORSKA PATRONKĄ ROKU 2023"

    Senat RP zdecydował, że Wisława Szymborska będzie patronką roku 2023. Poetka ma licznych czytelników w Polsce i za granicą. Jej utwory tłumaczono na wiele języków. Urodziła się 2 lipca 1923 r. w Kórniku w Wielkopolsce, w 2023 przypada setna rocznica jej urodzin. Szymborska była poetką, za całokształt twórczości otrzymała w 1996 r.  literacką Nagrodę Nobla, została uhonorowana najwyższym odznaczeniem państwowym − Orderem Orła Białego. Całe życie związana była z Krakowem, gdzie mieszkała i zmarła 1 lutego 2012 roku. Zatem w kl. 4, 5, 6 czytaliśmy wiersze pt. ,, Akrobata”, ,,Radość pisania”, ,, Kałuża”, ,, Cebula”. Słuchaliśmy też utworu pt. ,, Nic dwa razy” w wykonaniu współczesnej piosenkarki Sanah. Może posłuchasz ?

                                                                         oprac. Agnieszka Mordarska

     

  • Świętowanie z Babciami i Dziadkami.

                 Z okazji Dnia Babci i Dziadka 23 stycznia klasy młodsze Naszej Szkoły ugościły swoich kochanych Babcie i Dziadków.

               Najpierw dzieci przedstawiły część artystyczną w której nie zabrakło mnóstwa  pięknych wierszy o tym co robią Babcia i Dziadek,  jak pomagają wnukom i jak mocno je kochają . Wszystko  przeplecione było wesołymi piosenkami i  tańcami .

              Na końcu uczniowie klasy drugiej przedstawili  piękna inscenizację baśni „O dwunastu miesiącach”. Dzieci z przejęciem przedstawiły to co najważniejsze czyli dobro, szacunek i miłość  do człowieka której nas uczą Dziadkowie i Babcie , a która popłaca i zawsze procentuje następnym dobrem.

               Po zakończeniu części artystycznej wnuczki i wnukowie  indywidualnie złożyli  życzenia Gościom i wręczyli samodzielnie zrobione upominki .

    Spotkanie odbyło się w miłej i wesołej atmosferze wśród radości i oklasków zaproszonych Gości.

    Wychowawczyni  klasy I

  • Życzenia świąteczne i noworoczne

  • Aktualizacja danych

    Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • Mały Kopernik – dotknąć, działać, eksperymentować.

    17 stycznia gościliśmy w naszej szkole wystawę machin Leonarda da Vinci. Leonardo da Vinci – włoski, renesansowy malarz, rzeźbiarz, architekt, matematyk, mechanik. Jednak najbardziej zasłynął jako malarz, za sprawą obrazów Mona Lisa, Ostatnia Wieczerza, Dama z gronostajem. Był także naukowcem-wynalazcą. Jego projekty wyprzedzały swoją epokę i stały się inspiracją dla współczesnej inżynierii. Do rekonstrukcji eksponatów zostały użyte wyłącznie materiały stosowane w epoce renesansu.  Wystawa składała się z kilkunastu interaktywnych eksponatów, które zachęcały do samodzielnego eksperymentowania, wzbudzały ciekawość i zachęcały do działania. W ten sposób uczniowie z elementów budowali most, kopułę, segregowali kule, pisali drukowane litery. Ponadto zaznajamiali się z budową wiatromierza, kolejki linowej, młota, wiatraka. Spotkanie z machinami Leonarda da Vinci mogło być początkiem fascynującej przygody.            I. Gagatek-Średniawa

  • Idą Święta, o bliźnim pamiętaj! Kiermasz Bożonarodzeniowy Jurków 2022

    „A kto wie, czy za rogiem
    Nie stoją Anioł z Bogiem?
    I warto mieć marzenia
    Doczekać ich spełnienia 

    Szkolne kiermasze stały się już grudniową tradycją. Po trzyletniej przerwie w Szkole Podstawowej w Jurkowie wrócono do organizacji tradycyjnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego połączonego z Jasełkami.

    W niedzielę 18 grudnia 2022r. w Naszej Szkole odbył się wspaniały Kiermasz Bożonarodzeniowy.  Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie.

    Kiermasz uświetnił występ naszych uczniów z klas IV, V i VI, którzy przedstawili Jasełka uświetnione śpiewem kolęd w wykonaniu uczennic klas VII i VIII. Dziękujemy i gratulujemy naszym uczniom występu.

    W czasie kiermaszu można było nabyć pyszne ciasta, babeczki, pierniczki, świece zapachowe, stroiki i inne ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz wspomogli naszą akcję charytatywną – serdecznie dziękujemy! 

    Niech wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia

    wypełni ciepłem i radością Państwa serca.

    Niech blask gwiazd przypomina,

    że czasami wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie,

    by zadziała się magia.

    Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

    oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

    oprac. A.T. 

  • Mikołajkowy wyjazd do Kopalni Soli w Bochni.

    9 grudnia 2022 r. kl. I-III wybrały się do najstarszej kopalni w Polsce - do Bochni. Przywitała nas piękna, słoneczna pogoda. Najpierw oglądaliśmy zabytkowe maszyny górnicze, a następnie szybem Campi zjechaliśmy windą górniczą w głąb kopalni. Dzięki ekspozycji multimedialnej przenieśliśmy się w czasy panowania księcia Bolesława Wstydliwego i Księżnej Kingi. Pani Przewodnik przybliżyła dzieciom historię kopalni, która działalność górniczą rozpoczęła w 1248 roku. Obecnie, w Bochni, soli kamiennej już się nie wydobywa, lecz można zobaczyć zabytkowe żupy spacerując podziemną trasą turystyczną i zażywać leczniczego mikroklimatu. Trasę tą pokonaliśmy jadąc podziemną kolejką i cały czas szukaliśmy oznak pobytu Mikołaja. W końcu dzieci znalazły worek Mikołaja, co oznaczało, że jest w pobliżu. Dużą radość sprawił im Święty, obdarowując ich woreczkiem soli, który mieli otworzyć w noc wigilijną. Opowiedział im również całą prawdę o Świętym Mikołaju. W podziękowaniu uczniowie wyrecytowali krótki wiersz. Następnie dzieci aktywnie spędzały wolny czas. Jednak czas szybko płynął, pożegnaliśmy labirynt korytarzy solnych i udaliśmy się w drogę powrotną. Wyjazd ten pozostawił bezcenne wspomnienia, które będą inspirować dzieci przez kolejne miesiące.            I. Gagatek-Średniawa

  • „Jestem mały - wiem więcej”

    „Jestem mały - wiem więcej”

    W dniu 7 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Jestem mały- wiem więcej”. Organizatorem projektu był Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej woj. małopolskiego. Natomiast pomysłodawcą przeprowadzenia projektu w naszej szkole był Komendant Gminny Pan Piotr Musiał. W projekcie udział wzięło 22 uczniów klas drugich i trzecich pod opieką nauczycielki Alicji Mordarskiej i druhów OSP Jurków.

    Celem udziału w projekcie było podniesienie wiedzy i umiejętności najmłodszych uczniów z zakresu udzielania pierwszej pomocy, reagowania w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu, a także zapoznanie się ze sprzętem przeciwpożarowym. Na zajęciach praktycznych „mali strażacy” uczyli się oceniać stan poszkodowanego, a na fantomach ćwiczyli resuscytację krążeniowo-oddechową. Uczyli się zasad powiadamiania o zdarzeniach straż pożarną oraz inne służby ratownicze. Dodatkowym elementem szkolenia była musztra strażacka. „mali strażacy” przed rozpoczęciem projektu otrzymali w prezencie mundurki, które służyły im podczas zajęć.

      W spotkaniu podsumowującym projekt, oprócz całej społeczności szkolnej, rodziców i nauczycieli uczestniczyli również zaproszeni goście- władze Straży Pożarnej oraz Samorządowe. Licznie zgromadzonych na sali gimnastycznej gości powitała Dyrektor Szkoły Pani Beata Migas oraz Prezes OSP Jurków Pan Krzysztof Olchawa.

    Po oficjalnych powitaniach uczniowska drużyna strażacka wmaszerowała na salę gimnastyczną przy dźwiękach rozlegającej się syreny. Uczniowie prezentowali wiersze i piosenki o tematyce strażackiej, udzielania pierwszej pomocy oraz znajomości numerów alarmowych. Zademonstrowali wykonanie RKO na fantomach oraz dokonali oceny stanu  poszkodowanego i ułożenie go w pozycji bocznej bezpiecznej.

    W czasie uroczystego podsumowania zaproszeni goście zobaczyli relację filmową z realizacji projektu, którą prezentował druh Wojciech Musiał. Kolejnym punktem podsumowania był egzamin, który celująco zaliczyli wszyscy uczestnicy. Za udział w projekcie „mali strażacy” otrzymali stosowne Certyfikaty oraz pamiątkowe maskotki- Strażaka.

      Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom klasy drugiej za przygotowanie poczęstunku dla gości i uczniów oraz za wszelka pomoc w realizacji projektu.

      Jestem pewna, że dzięki realizowanemu projektowi mali ratownicy z naszej szkoły są dobrze przygotowani do niesienia pomocy innym, a w przyszłości zasilą szeregi jurkowskiej straży, a może nawet zostaną zawodowymi strażakami. Czego z całego serca Im życzę!

                                                                                                                                 Opiekunka grupy Alicja Mordarska

  • Poezja Marii Konopnickiej

          Dnia 22 listopada odbył się szkolny konkurs recytacji pt. "Poezja Marii Konopnickiej". Ta wybitna poetka napisała dużo wspaniałych wierszy. Niektóre z nich zaprezentowało 11 uczniów klas 1 - 6 m.in. "Sine lasy", "W pole", "Wizja", "A jak śpiewać", "Tęcza", "Zła zima", "Taniec", "Stefek Burczymucha", "W szkole", "A fala płacze". Dzieci bardzo ładnie recytowały, ale jak zawsze należało wyłonić zwycięzców. W komisji konkursowej były panie organizatorki, Maria Szmit i Agnieszka Mordarska, które pod uwagę brały dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, dykcję, interpretację wiersza, ogólny wyraz arytstyczny. Wyniki konkursu są następujące:

    klasy 1 - 3

    I miejsce 

    Lena Przychocka kl.1

    Klasy 4 - 6

    I miejsce 

    Dawid Fielek kl.4

    Mateusz Fielek kl.6

    II miejsce 

    Zuzanna Szmit kl.5

    III miejsce 

    Julia Karpiel kl.6

                                                                                                                         Opracowała: Maria Szmit

     

     

  • Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci

       25 listopada uczniowie klas 1 - 3  świętowali Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyszły tego dnia do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszowymi misiami, do których cały dzień się przytulały. Pani bibliotekatka przeczytała uczniom fragment książki "Miś Uszatek", który z  wielkim zaciekawieniem słuchali i odpowiadali śpiewająco na pytania. Każdy przedstawił swojego pluszaka. Pani ze świetlicy zrobiła dzieciom quizy ze znajomości różnych misiów. Całkiem nieźle sobie poradzili, chociaż nie wszystkie misie były dla niektórych tak dobrze znane. Aby utrwalić ten obraz misia, dzieci pokolorowały rysunki, każdy według swoich upodobań. W nagrodę za swoję pracę uczniowie otrzymali od swoich wychowawców dyplomy przyjaciele pluszowego misia.

                                                                                                                     oprac: Maria Szmit

  • I Kongres Prozdrowotny Zespołu Szkół w Czchowie

    Klasa 8 otrzymała zaproszenie od Stowarzyszenia Dobroczynnego Iskierka Nadziei w Czchowie i Zespołu Szkół w Czchowie na I Kongres Prozdrowotny.

    Nasi uczniowie znaleźli w programie spotkania wiele ciekawostek:

    - Profilaktyka poprzez aktywność. Można było zatańczyć, pobawić się, a także wykonać ćwiczenia fizyczne związane ze zdrowym stylem życia koordynowane przez instruktorów.

    - Profilaktyka a zdrowe żywienie. Warsztaty kulinarne z wykorzystaniem zdrowych surowców przeprowadzone przez Szefa Kuchni Pawła Kaczmarka oraz nauczycieli z zespołu gastronomicznego ZS w Czchowie.

    -  Profilaktyka antynowotworowa i ekologiczna. Wykład Pani dr Moniki Drużkowskiej specjalisty do spraw żywienia i zdrowego stylu życia.

    Zostaliśmy bardzo miło przyjęci w Zespole Szkół w Czchowie i będziemy mile wspominać uczestnictwo w I Kongresie Prozdrowotnym. (A.T.) 

  • "Jesteśmy tacy jak pan Ignacy" - wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym

         Dnia 22 listopada odbyła się gala laureatów I Miedzyszkolnego Konkursu Łukasiewiczowskiego "Jesteśmy tacy jak pan Ignacy" w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Brzesku. 

          Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 1, Lena Przychocka. Nagroda została wręczona przez organizatorów i sponsorów konkursu. Bardzo się cieszymy sukcesem naszej uczennicy tym bardziej, że prac konkursowych było bardzo dużo. Gratulujemy! 

          Nasza szkoła również otrzymała certyfikat za udział w konkursie.

                                                                                                                                        opracowała: Maria Szmit

strona:

Kalendarz

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jurkowie
    Jurków 150, 32-860 Czchów
  • (+14) 68-42-200