Nawigacja

Informacja prawna

  • Ile było pielgrzymek Jana Pawła II do Polski?

       Ile było pielgrzymek Jana Pawła II do Polski? Na to pytanie powinien umieć odpowiedzieć każdy z nas. Uczestniczki  II - ego Gminnego Konkursu na lapbook o Janie Pawle II pt. "Jan Paweł II i jego pielgrzymki do Polski" skierowanego do uczniów klas IV - VIII udzieliły na ten temat obszernych informacji w swoich pracach.  Organizatorem konkursu była nasza szkoła, a nagrody ufundowała Rada Rodziców, której bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY. 

         Komisja, w składzie: pani Bernadeta Rabiasz - Kalicka, pani Agnieszka Mordarska i pani Agnieszka Karecka, miała nie lada wyzwanie, aby ocenić tak piękne prace. Wszystkie lapbooki były zgodne z tematem, starannie wykonane różnymi technikami z zastowaniem orginalnych pomysłów. 

        Bardzo się cieszymy, iż napłynęły prace z innej szkoły. Do oceny były 4 piękne lapbooki.

    GRATULUJEMY WSZYSTKIM  UCZESTNICZKOM UDZIAŁU, POŚWIĘCENIA CZASU NA TWORZENIE :))). Prace można podziwiać i oglądać na wystawie pokonkursowej obok biblioteki szkolnej.

        Wyniki konkursu są następujące:

    I miejsce

    Julia Bodzioch PSP Złota

    II miejsce

    Paulina Mulka PSP Jurków

    III miejsce

    Zuzanna Szmit PSP Jurków

    IV miejsce

    Michalina Migda PSP Złota

     

     

                                                                                                                                       oprac: Maria Szmit

  • Mistrz Matematyki Powiatu Brzeskiego

       I LO im. Mikołaja Kopernika w Brzesku pod patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego, Pana Andrzeja Potępy, organizowało Powiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych o tytuł „Mistrza Matematyki Powiatu Brzeskiego”.

      Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i składał się z dwóch etapów. Do etapu szkolnego 25 kwietnia przystąpiło  8 uczniów naszej szkoły z klas VII i VIII. Najlepszy wynik uzyskała Zosia Nieć, więc  tym samym przeszła do kolejnego etapu, który miał miejsce 28 maja w I LO im. Mikołaja Kopernika w Brzesku. Zosia Nieć, uczennica klasy 8 została Mistrzem Matematyki Powiatu Brzeskiego w I edycji tego konkursu.  11 czerwca W I LO miało miejsce rozdanie dyplomów oraz nagród. Zosia jako Mistrz oprócz nagrody i dyplomu otrzymała Puchar Starosty Brzeskiego oraz również udzielała wywiadu w szkolnym studiu telewizyjnym.

       Jesteśmy dumni, że mamy takiego Mistrza i życzymy dalszych sukcesów w nowej szkole.

                                                                                                                               Opracowała: Maria Szmit

  • Porozmawiajmy o książkach.

      W dniach 1-7 czerwca 2024 r. trwał XXIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Porozmawiajmy o książkach, Tygrysie”.

        Ideą Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom jest zaszczepienie i pielęgnowanie w młodych czytelnikach zamiłowania do fascynującego świata literatury. XXIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom został objęty Honorowym Patronatem przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Bibliotekę Narodową.

      Jak co roku, my również obchodziliśmy ten Ogólnopolski Tydzień. Pamiętajmy, że czytanie przede wszystkim rozwija wyobraźnię i wzbogaca słownictwo. Czego dowodem są zajęcia w klasie 1 i 2. Pani bibliotekarka z Biblioteki Szkolnej czytała uczniom klasy 1 "Pamiętnik Czarnego Noska " Janiny Porazińskiej, natomiast uczniom klasy 2 "Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu" Grzegorza Kasdepke. Dzieci z wielką uwagą słuchali kolejnych przygód Czarnego Noska, oraz Kuby i Buby. Uczniowie byli bardzo ciekawi, co jeszcze może się wydarzyć. Chłopcy i dziewczyny super budowali odpowiedzi, wyciągali wnioski, czyli romawiali o tych książkach. A czy Wy wiecie jak mogą być dwa księżyce w parku? Co to jest synonim? Kto to jest syn Nima? Jak zrobić sałatkę we dwie osoby, gdzie każdy woli inne składniki i jednoczesnie ma być pyszna? Na te pytania świetnie potrafili odpowiedzieć uczniowie, którzy chcieli jeszcze więcej i więcej...

       Dziękuję paniom wychowawczyniom za miłe przyjęcie i możliwość czytania w tak pełnym zapału do słuchania opowiadań gronie.

                                                                                                               Opracowała: Maria Szmit

  • Kangur Matematyczny

    Kangur Matematyczny

       Dnia 21 marca 2024 r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki i mamy sukcesy.

       Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy matematycznej, wyłanianie talentów matematycznych.

       Konkurs „Kangur Matematyczny” ma charakter jednorazowego testu i jest przeprowadzany jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach (obecnie jest ich ok. 80). Zestawy zadań ustalane są przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie`res, a w Polsce “Kangur” odbywa się pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Rozwiązywanie zadań testowych trwało 75 minut.

       W konkursie przyznawane są następujące rodzaje nagród:
    a) nagrody dla laureatów Konkursu,
    b) nagrody za bardzo dobry wynik,
    c) nagrody za wyróżnienie.

       W bieżącym roku w naszej szkole w „Kangurze Matematycznym” brało udział 20 uczniów, którzy startowali w czterech kategoriach:

    „Żaczek” – 5 uczniów klas drugiej

    „Maluch” – 6 uczniów (1 z klasy trzeciej i 5 z klasy czwartej)

    „Beniamin” – 5 uczniów (3 z klasy piątej i 2 z klasy szóstej)

    „Kadet” – 4 uczennice (3 z klasy siódmej i 1 z klasy ósmej)

     

       Wyróżnienia uzyskało dwoje uczniów naszej placówki, którzy otrzymali dyplomy z wyróżnieniem i nagrody książkowe:

    • Musiał Antonina, klasa 2 (opiekun Alicja Mordarska)
    • Radźko Miłosz, klasa 5  (opiekun Maria Szmit)

     

       Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz upominek, którym w tym roku był drewniany tangram chiński.

      Wszystkim uczestnikom Konkursu dziękujemy za podjęcie wyzwania, gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

       Zapraszamy wszystkich do konkursu w przyszłym roku.

                                                                                                                              Opracowała: Maria Szmit

  • Akcja moTYwacJA… do czytania

       W maju bieżącego roku odbył się konkurs „Akcja moTYwacJA… do czytania” organizowanego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Brzesku, w którym wzięły udział trzy uczennice naszej szkoły, Zuzia, Sonia i Amelka. Konkurs polegał na stworzeniu plakatu, który miał zachęcić odbiorców do czytania książek. Dziewczyny miały różne i ciekawe pomysły, które zaprezentowały na swoich plakatach.

       Drugie miejsce zajęła Zuzanna Szmit z klasy 6, której bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów😊

                                                                                                                           Opracowała: Maria Szmit

  • Jak mała może być książka?

       Czy może być mała i jednocześnie ciekawa? Czy trudno jest wykonać tak małą książeczkę? O tym mogły się przekonać uczennice klasy 6, Paulina i Zuzia,  które wzięły udział w konkursie „Miniaturowa książeczka” organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu. Konkurs miał na celu pobudzenie kreatywności w tworzeniu swoich dzieł, rozbudzić inspiracje pisarskie, pokazać swoje zdolności plastyczne. Dziewczęta mimo, iż nie zajęły żadnego miejsca, konkurencja była duża, otrzymały dyplom i nagrody za udział w konkursie. Miniaturowe książeczki można zobaczyć na wystawie pokonkursowej. Uczennice naszej szkoły miały również okazje zmierzyć się z nowym doświadczeniem jak wywiad do telewizji i radia, który jest do objerzenia w załączonym linku.

         Dodatkowo biblioteka szkolna też otrzymała niespodziankę, kilka sztuk książki - komiksu "Jachu i spółka w magicznej krainie słów".

       Bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Nowym Sączu. Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów 😊

     

    https://www.youtube.com/watch?v=d-TxUUq1iLo

                                                                                                                                      Opracowała: Maria Szmit

  • Magiczna Podróż do Serca Polskiej Historii - Wawel

    Uczniowie kl. I - III w dniu 4.06.2024 r. wyruszyli na fascynującą wyprawę do jednego z najważniejszych miejsc w polskiej historii – Zamku Królewskiego na Wawelu. Przywitała nas deszczowa pogoda. Ta wycieczka, pełna odkryć i emocji, była nie tylko doskonałą okazją do nauki, ale także do przeżycia wspaniałej przygody.

    Po dotarciu na miejsce, dzieci rozpoczęły swoją przygodę od zwiedzania dziedzińca zamku. Przewodnik z pasją opowiadał historie o polskich królach i królowych, a uczniowie z zachwytem słuchali opowieści o koronacjach i ważnych wydarzeniach historycznych, które miały miejsce w tym miejscu. Zwiedziliśmy wystawę Skarby Koronne, gdzie mogli, zobaczyć insygnia królewskie, biżuterię, kolekcję sreber kredensowych, miecz koronacyjny królów polskich zwany Szczerbcem, który był świadkiem niemal wszystkich koronacji królów polskich. Obecnie Szczerbiec jest najcenniejszą polską pamiątką historyczną. To wyjątkowe doświadczenie było doskonałą okazją do rozmów o historii i znaczeniu tych przedmiotów dla Polski.

    Następnie udaliśmy się do GOjump – największego parku trampolin, gdzie dzieci wesoło się bawiły.                                                                                                                           

    Wycieczka na Wawel była niezapomnianym doświadczeniem dla dzieci. Dzieci miały okazję zanurzyć się w historii Polski, zobaczyć na własne oczy miejsca i przedmioty znane z opowieści, a także przeżyć wspaniałą przygodę w gronie rówieśników. Dzięki zaangażowaniu opiekunów wycieczka ta była nie tylko edukacyjna, ale i pełna radości i ciekawych doświadczeń, które na długo pozostaną w pamięci najmłodszych.  

                                                                              Opracowała: Irena Gagatek-Średniawa

  • Uroczystość Dnia Mamy i Taty - uczniowie klas młodszych

     Uroczystość Dnia Mamy i Taty - uczniowie klas młodszych

                                                                                                                    „Rodzina to miejsce, gdzie zaczyna się życie i miłość nigdy się nie kończy”

     

    We wtorek 28 maja 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny, którego międzynarodowe obchody przypadają na 15 maja. Podczas uroczystości uczniowie klas I, II i III zaprezentowali swoje programy wokalno-recytatorsko- taneczne.

    Licznie zgromadzonych rodziców powitała Pani dyrektor Beata Migas i w swoim imieniu złożyła najserdeczniejsze życzenia, zwracając uwagę na jakże ważną dla dzieci potrzebę spędzania czasu wolnego, skierowanego głównie na nich. Aby rodzice w tym pędzie życia codziennego znaleźli chwile do wspólnych rozmów, zabaw, gier, spacerów, aktywności sportowej, itp.   

    Następnie każda z klas przedstawiła przygotowaną na tę uroczystość część artystyczną. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, przygotowali scenki z życia rodziny, a także zaprezentowali tańce dla swoich ukochanych rodziców. Po występach były życzenia, całuski, uczniowie wręczali rodzicom samodzielnie przygotowane upominki. Za swoje popisy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.

    Na zakończenie rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez szkołę. 

    Uczniowie poprzez swoje występy wyrażali swoim rodzicom miłość i wdzięczność za opiekę i wychowanie. Takie uroczystości powodują wzmacnianie więzi rodzinnej, uczą miłości i szacunku. Pozwalają zaprezentować swoje umiejętności przed najważniejszymi dla dzieci osobami.                                                                             

    Cała galeria tutaj

                                                                                                                         Wychowawca klasy III: Al. Mordarska

  • Konkurs recytatorski „Strofy dla mamy”

                   W dniu dzisiejszym tj. 27 maja  2024 r. odbył się konkurs recytatorski organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Czchowie . Uczestnikami byli uczniowie z klas I-III szkół podstawowych z całej naszej gminy. Jak sama nazwa sugeruje uczestnicy prezentowali wiersze dla mamy lub o mamie. Należało wykazać się trafnym doborem tekstu,  jego pamięciowym opanowaniem,  wyrazistą i poprawną recytacją i interpretacją . Uczennice z naszej szkoły uzyskały następujące  wyniki :

    Z klasy I   Blanka Mordarska   - otrzymała wyróżnienie

    Z klasy II  Lena Przychocka  - otrzymała II miejsce

    Z klasy III  Zuzanna Pajor  - otrzymała III miejsce

    Gratulujemy wszystkim uczestniczkom uzyskanych wyników i dziękujemy im za godne reprezentowanie szkoły .

                                                                                                                                                       oprac. M. Odrobina

  • Druga edycja Konkursu "Tańcz z Nami"

    21 maja w Kinie Baszta w Czchowie odbyła się 2 edycja Konkursu "Tańcz z Nami".
    Nasza Szkoła wypadła celująco, zdobywając dwa pierwsze miejsca! W kategorii solo klas I – III zwyciężyła Gabriela Żurek oraz w kategorii IV – VIII nasza niezawodna dziecięcio - osobowa formacja: Klaudia Brzęk, Kamila Cudecki, Magdalena Kornaś, Ludmila Meleshko, Patrycja Mróz, Zofia Nieć, Milena Olchawa, Gabriela Rożak, Maja Tekiela, Zuzanna Zyznawska.
    Serdecznie gratulujemy wszystkim dziewczętom i cieszymy się, że w szkole mamy takie „Perełki”!!!

    Opracowała: Angelika Rosiek
     

  • Gminny konkurs czytelniczy

    20 maja 2024 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gminnym konkursie czytelniczym pt. Mistrz pięknego czytania z klas młodszych. Konkurs odbywał się w miejskiej bibliotece w Czchowie. W konkursie udział wzięli najlepiej czytający uczniowie z kl. I-III. Poszczególni uczniowie czytali fragmenty lektur pt. „Cukierku, Ty łobuzie”, „Przygody dziesięciu skarpetek”, „Sposób na Elfa”. W konkursie uczestniczyły następujące osoby, które zajęły odpowiednio miejsca:

    Gabriela Żurek z kl. I - uczennica otrzymała Wyróżnienie

    Filip Cudecki z kl. II - zajął II miejsce

    Marlena Pajor z kl. III - zajęła I miejsce

    Za udział w konkursie uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.

    Gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                         Opracowała: Irena Gagatek-Średniawa

  • XII Powiatowym Konkursie Historycznym "Kazimierz Wielki i jego czasy"

    23 kwietnia 2024 roku uczniowie naszej szkoły, czyli Zuzanna Szmit, Paulina Mulka, Roksana Winiarska, Miłosz Radźko, Dawid Fielek i Kacper Rzepa, wzięli udział w XII Powiatowym Konkursie Historycznym "Kazimierz Wielki i jego czasy". Konkurs odbył się tradycyjnie w Zespole Szkoły i Przedszkola w Złotej.
    Nasi uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat życia i działalności króla Kazimierza Wielkiego.
    Zuzanna Szmit, Paulina Mulka i Miłosz Radźko zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 5 czerwca również w szkole w Złotej. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

    Opracowała: Barbara Grzegorzek

  • Małopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej w Alwerni.

    W ostatnich dniach miesiąca kwietnia miał miejsce w Wojewódzki Konkurs Wiedzy Pożarniczej odbył się on w Małopolskim Muzeum Pożarnictwa im. Z.K. Gęsikowskiego w Alwerni. W tym konkursie brała udział uczennica naszej szkoły i otrzymała wyróżnienie. Za osiągnięcia serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w następnym roku.

    Opracował: Andrzej Wrona

  • ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

    29 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Wydarzenie to zostało przygotowane przez panią Agnieszkę Talarek oraz pana Andrzeja Wronę.

    W akademii wzięli udział uczniowie z klas IV, VI i VII, którzy zaprezentowali wiersze i piosenki patriotyczne. Występy były wzruszające i pełne emocji, a publiczność nagrodziła artystów gromkimi oklaskami.

    Uroczystość była wspaniałą okazją do refleksji nad wartościami, które są dla nas ważne. Przypomniano znaczenie Konstytucji 3 Maja dla Polski i podkreślono wartości, takie jak patriotyzm, wolność i demokracja, o których jest mowa w tym dokumencie.

    A.T.

  • ,,Lekcja w kinie "

    ,,Lekcja w kinie "

    Uczniowie polecają takie szkolne wyjazdy ! Warto było jechać !
    18 kwietnia uczniowie z kl. 5, 6, 7 wraz opiekunami byli w Regionalnym Centrum Edukacyjno – Bibliotecznym im. Jana Pawła II w Brzesku.
    Najpierw uczestniczyliśmy w prowadzonej przez zawodową aktorkę filmową multimedialnej lekcji o gatunkach filmowych. Dowiedzieliśmy się np. o rodzajach komizmu w komedii, jakie znaczenie ma muzyka, czym jest hybryda. Zobaczyliśmy fragmenty filmów akcji, animowanych, fantasy, anime, science fiction i innych. Zastanawialiśmy się m.in. nad tym : Czy film historyczny można traktować jak podręcznik do historii ? Pani wyjaśniała i odpowiadała na pytania. Dawała zagadki. Mogliśmy usłyszeć i zobaczyć jaka jest różnica między budowaniem napięcia w horrorze, a w thrillerze. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, połączyliśmy edukację i rozrywkę. Następnie obejrzeliśmy ciekawy film pt. ,,Biegnij Amelio !” Była to wzruszająca i zabawna opowieść o relacjach , nastolatkach, o potrzebie samorealizacji, o tym , że z chorobą taką jak np. astma można żyć. Podczas seansu mogliśmy się przenieść w przepiękne Alpy, podziwiać przyrodę, szczyty górskie.

                                                                                      opracowała: Agnieszka Mordarska

  • POSPRZĄTAJ Z NAMI MAŁOPOLSKĘ

     

    Po raz trzeci uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Posprzątaj z nami Małopolskę”. Głównym celem akcji było rozbudzenie świadomości ekologicznej uczniów, troska o najbliższe otoczenie, segregacja i umiejętne gospodarowanie odpadami. W ramach podjętych działań udało się posprzątać naszą miejscowość w okolicach szkoły, bloków, wzdłuż ciągów komunikacyjnych – Górna Wieś, Równia, rów od ronda w kierunku Biskupic. Dzięki akcji nasza okolica stała się czyściejsza, a my zyskaliśmy bardziej przyjazne środowisko. Akcji towarzyszyła edukacja w zakresie segregacji odpadów i podejmowania działań w celu ograniczenia ich negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i podjęcie się sprzątania dla dobra wspólnego.

    Apelujemy o niewyrzucanie śmieci do rowów i w zarośla. Wszyscy zadbajmy o czystość naszej planety!

    Maria Wiśniewska - Płachta

  • Odwiedziny u Natalki

    We czwartek 11 kwietnia  klasa druga wyruszyła busem do malowniczo położonej miejscowości Roztoka –Brzeziny. Naszym celem było odwiedzenie naszej byłej już koleżanki w jej nowym miejscu zamieszkania oraz zobaczenie zapory wodnej w Rożnowie. Najpierw z radością powitaliśmy naszą koleżankę Natalię, jej brata Piotra i mamę . Po wspólnych powitaniach na których nie zabrakło uścisków zastawiliśmy stół przyniesionymi smakołykami. Potem były wspólne zabawy  na obszernym placu wokół domu , a później także na „Orliku” obok domu , gdzie graliśmy w piłkę nożną i nie tylko. Tymczasem piekły się nasze kiełbaski, które znakomicie smakowały po wspólnej zabawie .Na koniec po smutnym i czułym pożegnaniu udaliśmy się nad zaporę w Rożnowie . Podziwialiśmy tam jej budowę i ogrom zgromadzonej wody . Wróciliśmy do Jurkowa zmęczeni, ale zadowoleni.

    Wych. M. Odrobina

  • SZKOLNY DZIEŃ ZDROWIA W JURKOWIE

    SZKOLNY DZIEŃ ZDROWIA W JURKOWIE

    ,, Szkolny Dzień Zdrowia w Jurkowie”

      Działo się !!! Oj, działo się !!! Panie : Maria Wiśniewska- Płachta i Maria Szmit zaplanowały oraz przygotowały obchody dla całej naszej społeczności szkolnej.
      Najpierw obejrzeliśmy krótkie przedstawienie pt. ,,Sąd nad bakteriami”, w którym odczarowaliśmy negatywną rolę bakterii w przyrodzie i życiu człowieka.
    Potem była prezentacja multimedialna pt. ,, Zasady zdrowego stylu życia”. Następnie uczniowiez każdej klasy zostali podzieleni na 4 grupy: zadaniową, plastyczną, matematyczną i kulinarną. Otrzymali zadania do wykonania. Mieli np. zważyć, ile cukru jest w napojach; obliczyć BMI; wykonać plakat na temat zdrowia; przygotować zdrowe i smaczne przekąski.
       Obchody odbywały się w sali gimnastycznej w otoczeniu rysunków, informacji, kolorowych plakatów promujących hasło tegorocznych obchodów, a brzmi ono: ,, Moje zdrowie, moje prawo.” Zaciekawieni uczniowie chętnie działali i byli zaangażowani.                                                

                                                                                   opracowała: Agnieszka Mordarska

  • Mówimy gwarą sądecką

         W marcu odbył się po raz trzeci szkolny konkurs „Język naszych pradziadków”.  Inicjatorkami pomysłu są pani Agnieszka Karecka i pani Maria Szmit. W tym roku uczniowie mieli nauczyć się kilkadziesiąt słówek dotyczących gwary sądeckiej. Wiele tych słów dalej jest w użyciu, ale wnioskując po konkursie, jednak dla dzieci to nie były takie proste słowa. Któż z nas nie pamięta takich słów jak kukać (spoglądać ukradkiem, zerkać), chajtać sie (w języku młodego pokolenia: żenić się, wychodzić za mąż, pobierać się), chłopy (mężczyźni). 

           Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 4 – 8. Dziękujemy bardzo za udział.

    Wyniki konkursu są następujące:

    I miejsce:

    Wiktoria Salwa

    II miejsce:

    Julia Karpiel 

    III miejsce:

    Paulina Mulka

    Pozostałe osoby, które zajęły odpowiednio kolejne miejsca:

    Zuzanna Szmit

    Kamila Cudecki

    Zuzanna Chudoba

          Wszystkie uczennice otrzymały dyplomy a osoby, które zajęły trzy pierwsze miejsca dodatkowo dostały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

                                                                                                 Opracowała: Maria Szmit

  • Lista kandydatów zakwalifikowanych do pierwszej klasy w roku szkolnym 2024/2025

    Lista kandydatów zakwalifikowanych do pierwszej klasy w roku szkolnym 2024/2025 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła Il w Jurkowie.

strona:

Kalendarz

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jurkowie
    Jurków 150, 32-860 Czchów
  • (+14) 68-42-200