Nawigacja

 • List kandydatów do kl.I

  W linku poniżej można  sprawdzić listę dzieci zapisanych do klasy I SP na rok szkolny 2020/21

 • Komputery dla uczniów

  Dyrektor Szkoły Podstawowej przypomina, że istniej możliwość wypożyczenia sprzętu komputerowego dla uczniów  w ramach zdalnego nauczania. Proszę się kontaktować w tej sprawie          z sekretariatem szkoły lub dyrekcją pod numerem 14 684 22 00 lub mailowo spjurkow@gmail.com

 • KONDOLENCJE

  Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Mamy dla naszego Proboszcza                                  ks. Tadeusza Mroza składa cała społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jurkowie

   

 • Rekrutacja do szkoły muzycznej

 • NAUCZANIE ZDALNE

  Szanowni Państwo

  W obliczu zaistniałej sytuacji w naszym kraju, pragnę poinformować, że nasza szkoła wdrożyła kształcenie zdalne.  Komunikujemy  się z Państwem i uczniami głównie za pomocą Dziennika Librus (zakładka Zadanie domowe lub Wiadomości). W przypadku trudności dostępu do dziennika proszę o zgłoszenie tego faktu pod adres spjurkow@gmail.com  W sytuacjach braku dostępu ucznia do Internetu będziemy szukać innych dogodnych rozwiązań. Wykorzystujemy w zdalnym nauczaniu różnorodne narzędzia i formy nauczania. Proszę, aby uczniowie na bieżąco śledzili wpisy w godzinach nauki szkolnej (mamy świadomość, że nie zawsze jest to możliwe zgodnie z planem lekcji). Kontakt z rodzicami i uczniami poprzez inne komunikatory jest uzgadniany osobiście przez nauczyciela przedmiotu i zespół uczniów i rodziców. Mamy również świadomość, że zaistniała sytuacja stawia zarówno  przed Państwem , jak i szkołą nowe zadania i wymagania. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze jest dobro dzieci. Jeżeli macie Państwo uwagi do funkcjonowania szkoły w nowej rzeczywistości, potrzebujecie pomocy w tym zakresie lub oczekujecie wsparcia pedagoga dla Waszych dzieci, jesteśmy do dyspozycji. Można się kontaktować za pośrednictwem maila szkoły  spjurkow@gmail.com telefonicznie -14 684 22 00 oraz Dziennika Librus. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie w proces edukacji dzieci, dbajmy wzajemnie o bezpieczeństwo, przestrzegajmy zaleceń dotyczących zdrowia. Pozdrawiam i życzę zdrowia. Beata Migas

 • Zdalne nauczanie

   

  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

  Od poniedziałku 23 marca wszystkie materiały edukacyjne w ramach zdalnego nauczania będą się ukazywać wyłącznie na dzienniku Librus w zakładce „Zadania domowe”. Zbyt duża ilość komunikatorów powoduje zamieszanie i chaos w przekazie informacji. W przypadku braku dostępu do dziennika proszę wysyłać wniosek o jego udostepnienie na adres spjurkow@gmail.com

  Zamieszczane informacje i materiały będą się ukazywać zgodnie z planem zajęć każdej klasy.  

 • Rekrutacja do klasy I

  W związku z zaistniałą sytuacją, prosimy rodziców uczniów kl. „0” o pobranie dokumentacji rekrutacyjnej do klasy I ze strony internetowej szkoły, wypełnienie jej i przesłanie na adres  spjurkow@gmail.com

 • Dostęp do dziennika Librus

  Szanowni Państwo

  Ponieważ otrzymujemy wiele próśb o wygenerowanie nowego dostępu dla rodzica i ucznia do dziennika elektronicznego Librus, prosimy kierować te wnioski na adres mailowy spjurkow@gmail.com Na wskazany adres zostanie wysłany nowy login oraz hasło.

 • Zdalne nauczanie

  Drodzy uczniowie i rodzice.

  Dyrekcja i nauczyciele informują, że podczas przymusowej przerwy w nauce prowadzone będzie nauczanie zdalne- przez wiadomości w dzienniku Librus, grupy klasowe na Messenger i platformę edukacyjną Moodle (dla zalogowanych użytkowników kl.VI, VII, VIII). Proszę sprawdzać wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus, łączyć się z grupą na Messenger i zaglądać na platformę moodle. Pozdrawiamy - wasi nauczyciele.

 • Odwołane zajęcia w szkole

  Zgodnie z zaleceniem MEN w dniach 12 i 13 marca 2020 na terenie naszej szkoły prowadzone będą wyłącznie zajęcia o charakterze opiekuńczym. Od dnia 16 marca do 25 marca 2020 szkoła zawiesza czasowo prowadzenie wszystkich zajęć. Bardzo proszę o zapewnienie uczniom opieki i maksymalne ograniczenie ich aktywności poza domem. Uczniowie powinni spędzać czas w domu, unikać kontaktów ze środowiskiem. Proszę o bieżące śledzenie strony MEN oraz komunikatów umieszczanych na stronie szkoły i dzienniku Librus.

 • Ogłoszenie

  Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jurkowie  informuje, że w związku z zaistniałą sytuacją zostaje odwołany wyjazd uczniów klasy VIII na Festiwal Zawodów do Krakowa  dnia 19.03.2020 r. oraz planowane na kwiecień wyjazdy na Euroweek.

 • Obiady

  Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Jurkowie przypomina, że podstawą do odliczenia należności za żywienie za okres nieobecności ucznia jest zgłoszenie tego faktu w sekretariacie szkoły.

 • REKOLEKCJE

  Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Jurkowie informuje, że w dniach 16-18.03.2020 r. odbędą się Rekolekcje Wielkopostne.  W tym czasie szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w godzinach od 7.00-15.50. Wszyscy chętni do  udziału w zajęciach uczniowie zgłaszają się do swoich wychowawców w terminie do 13.03.2020 r. Prosimy również o zgłaszanie do wychowawców korzystania w czasie rekolekcji z żywienia na terenie szkoły.

 • Zawiadomienie

  Szanowni Rodzice

  W związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem, zwracam się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z informacjami na temat sposobów zapobiegania zakażeniom oraz procedurami postępowania w przypadku podejrzeń zakażenia.

  Dyrektor Szkoły

  Beata Migas

   

 • 24.02.2020

  Moduł Opłaty został zmodyfikowany

 • Co jest „Prawdziwym skarbem?”

  We wtorek 18 lutego gościliśmy w naszej szkole aktorów z Krakowa, którzy przedstawili spektakl z dziedziny programów profilaktycznych  pt.” Prawdziwy skarb” . Bohaterowie to dwaj koledzy szkolni  Papug i Żółw  charakteryzujący się dwoma zupełnie odmiennymi charakterami , którzy wyrzuceni zostali  się na bezludną  wyspę . Tam znaleźli się w trudnej sytuacji , gdzie okazywanie wyższości  Papuga  nad Żółwiem  okazało się totalnym fiaskiem .Wartości takie jak troska, dobroć, wyrozumiałość, cierpliwość Żółwia  to bezcenny skarb większy niż majątek i nawet pożywienie. Słowem  poniżanie z pozoru INNYCH  nie było , nie jest i nie będzie chlubą.

  Dziękujemy sponsorom za umożliwienie nam pozytywnych , kształcących  przeżyć  wywołanych przedstawieniem oraz ciekawych koncepcji do pracy w szkole.

  Wychowawczyni  klasy I                                                                                                                                           

   

 • Konkurs matematyczny.

  12 lutego 2020 r. w PSP w Czchowie odbył się konkurs o tytuł „Mistrza matematyki” dla uczniów klas trzecich. Z naszej szkoły udział w konkursie wzięło dwoje uczniów tj. Julia Karpiel i Jakub Ogiela, którzy wygrali eliminacje szkolne. Zadania konkursowe obejmowały wiadomości i umiejętności matematyczne przewidziane programem kl. III, a także treści poszerzone dla uczniów uzdolnionych matematycznie. Nasz uczeń Jakub Ogiela zajął III miejsce w gminnym konkursie matematycznym. On też zakwalifikował się do powiatowego konkursu matematycznego. Uczniów do konkursu przygotowywała I. Gagatek-Średniawa. Cieszymy się, że mamy w klasie tak zdolnych  uczniów i gratulujemy Julii i Jakubowi.

  Wych. : I. Gagatek-Średniawa

 • 12.02.2020 Zapisujemy dzieci do klasy I
 • Zapisy do klasy I

  Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jurkowie informuje, że w dniach od 2  do 20 marca    2020 r. do godziny 15.00 odbędą się zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2020/2021. Regulamin rekrutacji, zgody i załączniki dla Rodziców znajdują się na stronie szkoły oraz w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.00-17.00.

 • Dzień babci i dziadka

  Dnia 24 stycznia 2020  roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klas 1-IV. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie.
  Na wstępie głos zabrała Pani Dyrektor, która wskazując na ogromną rolę dziadków w wychowaniu dzieci i ich szczególne miejsce w rodzinie, złożyła wszystkim zgromadzonym gościom życzenia.
  Goście zostali również podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

  Część artystyczną przygotowały panie Monika Szot, Alicja Mordarska, Małorzata Odrobina oraz pani Irena Gagatek Średniawa.
  Uczniowie  zaprezentowali się  w wesołych przedstawieniach. Występ wzbogaciły pięknie zaśpiewane piosenki, recytacja wierszy oraz układy taneczne.

  Część artystyczna zakończyła się wspólnym odśpiewaniem 100 lat oraz  zaproszeniem do robienia pamiątkowych zdjęć z wnukami w fotobudce.  Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.
  Był to wspaniały dzień, pełen serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

   

   

   

   

Kalendarz

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jurkowie
  Jurków 150, 32-860 Czchów
 • (+14) 68-42-200